Na focení miminka se prosím objednávejte již v těhotenství. Přesný termín doladíme, až bude miminko na světě. Miminka fotím co nejdříve to půjde – mezi 4. a 14. dnem od narození.

Informace o fotografování miminek

Pište mi prosím, jestli čekáte holčičku nebo chlapečka a jaké se Vám líbí barvy (popřípadě jaké nelíbí).

Doba focení

Focení trvá různou dobu – záleží na tom, jak dobře miminko spolupracuje. Když je miminko klidné, máme zhruba kolem 1 hodiny nafoceno. Focení začínám většinou samotným miminkem a poté pokračujeme společnými fotografiemi s tatínkem a sourozenci. Záleží na Vašem přání, můžeme samozřejmě začít společným focením, po kterém může tatínek se sourozenci z ateliéru odejít.

Co s sebou
Světlé, formálnější oblečení pro všechny fotografované (kromě miminka). Pro tatínky a bráškové miminka doporučuji bílou košili, tričko, pro maminky bílou halenku, šaty… Boty nejsou na focení potřeba. Pro sestřičky miminka šatičky, sukýnka.
Všem vždy doporučuji, vyhnout se velkým vzorům, nápisům apod. a nemíchat moc barev (2 nebo 3 kombinace barev postačí).

Vlasy maminek a sestřiček miminka vypadají nejlépe rozpuštěné.

Pro miminko: dudlík (focení s ním je o dost snazší, miminko je při dudlání klidnější) pokud ho tedy používáte.

Úprava a dodání fotografií

Odkaz na náhledy Vám zasílám co nejdříve na email. V náhledové galerii označíte, které fotografie budete chtít upravit a až budete mít vybráno, stačí na konci potvrdit a odeslat mi výběr nazpět. Náhledy jsou zmenšené, nejsou nijak upravené a neslouží k dalšímu šíření, stahování apod. Neupravené fotografie neposkytuji, proto je po mně prosím ani nežádejte.

Světlost/tmavost, barevný nádech a fotografický styl není možné reklamovat ani v elektronické, ani tištěné podobě. Důvodem k reklamaci fotografií není nespokojenost s vlastním vzhledem.

Doba dodání se liší dle aktuální vytíženosti. Fotografie zasílám elektronicky přes WeTransfer v originálním rozlišení.


Platba

Platba převodem na účet. Po focení Vám zašlu náhledy fotografií a platba proběhne po Vašem výběru z náhledů.