Informace o fotografování těhotenství

Těhotenské focení probíhá obvykle mezi 33.–37. týdnem těhotenství. Při objednání mi prosím napište jestli  jestli chcete fotit v ateliéru nebo.

Pokud máte zájem focení v ateliéru, můžeme se dohodnout na focení v téměř jakékoliv denní době.

V případě focení v exteriéru je nejlepší navečer anebo při tzv. zlatá hodinka – cca hodinu před západem sluníčka. Protože měkké světlo na fotografii je opravdu nejlepší.

Co na sebe

Nejlépe vypadá, pokud budou na fotce všichni sladění. Ideální jsou pastelové nebo přírodní kombinace barev (podle ročního období). Vyvarujte se prosím velkým rušivým nápisům, obrázkům a vzorům, dále neonovým barvám. U tatínků vypadá lépe jednobarevné triko, košile, svetr apod. a maminkám každopádně sluší šaty, sukně (jednobarevné, menší květinové vzory, krajkové…) a v zimním období při exteriérovém focení je skvělý svetr, ve kterém vynikne bříško, legíny, kabátek… Nebojte si toho vzít více a určitě něco vybereme.


Úprava a dodání fotografií

Odkaz na náhledy Vám zasílám co nejdříve na email. V náhledové galerii označíte, které fotografie budete chtít upravit a až budete mít vybráno, stačí na konci potvrdit a odeslat mi výběr nazpět. Náhledy jsou zmenšené, nejsou nijak upravené a neslouží k dalšímu šíření, stahování apod. Neupravené fotografie neposkytuji, proto je po mně prosím ani nežádejte.

Světlost/tmavost, barevný nádech a fotografický styl není možné reklamovat ani v elektronické, ani tištěné podobě. Důvodem k reklamaci fotografií není nespokojenost s vlastním vzhledem.

Doba dodání se liší dle aktuální vytíženosti. Fotografie zasílám elektronicky přes WeTransfer v originálním rozlišení.