STAŇTE SE MÝMI FANOUŠKY NA FACEBOOKU NEBO INSTAGRAMU! SLEDUJTE MÉ NEJNOVĚJŠÍ PRÁCE A PŘÍSPĚVKY.

Ve fotografii se snažím zachytit hlavně přirozenost a emoce, dát do fotografie příběh… Je pro mě velmi důležité odvést kvalitní práci a odměnou je mi především Vaše spokojenost!

Snažím se zachytit nejen konkrétní událost, ale především sílu daného okamžiku a příběh, který díky fotografii zůstane ve Vaši paměti napořád.

To, co mě žene dál a dál je hlavně láska k fotografii, přinášení radosti všem přes moje fotografie, uchování jedinečných okamžiků a snaha dále se zdokonalovat a zachytit i snad to, co není zachytitelné. Podle mého názoru je ve fotografování nejdůležitější mít ten cit, vidět svět trochu jinak, vcítit se do lidí, zvířat a přírody a přenést to do výsledných fotografií. Fotím tak, jak to v danou chvíli cítím.

Fotografování není jen o „cvakání“ jak si spoustu lidí myslí. Pro mě je fotografování velká láska, dávám do toho kus svého já. Je to pro mě zábava, relax a hlavně štěstí, setkávání s milými lidmi… Nikdy jsem nenavštívila jediný kurz, vše se učím sama a snažím se o co nejlepší výsledek.

Každý je jedinečný  a ke každému také tak přistupuji. Děkuji všem, se kterými jsem měla to potěšení vytvářet jedinečné snímky, vkládáte ve mě obrovskou důvěru, vpouštíte mě do svého soukromí a duše a já si toho nesmírně cením. Děkuji moc i těm, kterým se má práce líbí a sledují mě i všem, co mě podporují!