Porodnice a novorozenecké oddělení Náchod

Porodnice a novorozenecké oddělení v nových prostorách https://www.nemocnicenachod.cz/
Pokusili jsme se zútulnit tyto prostory pro všechny maminky
(a i tatínky 😃), aby se cítily příjemně i při přivádění svých malých miláčku na svět!
Všem zapojeným do tohoto projektu tímto moc děkuji!
Především děkuji rodičům překrásných miminek!
Dále děkuji úžasné ženě, která se postarala o design HomeDesign Interier a pevně věřím, že toto nebyla naše poslední spolupráce !
Obrovské díky patří i https://www.on-tisk.cz/, kteří se postarali o bezkonkurenční tisk a nalepení této celé krásy (smekám před jejich úžasnou prací)!

KALENDÁŘ ODBOR DOPRAVY CHRÁNĚNÝCH OSOB 2022

ve spolupráci s letištěm Náměšť nad Oslavou a s příslušníky 22.z VrL. A samozřejmě obrovské díky příslušníkům ODCHO a celému týmu, který se na vzniku kalendáře podílel. ♥ VELKÉ DÍKY VŠEM!

 

PETER RICHARD LESLIE FREESTONE


MILAN ŠATNÍK

Je východočeský zpěvák, působící převážně v zahraničí. Hudebnímu a kulturnímu průmyslu se věnuje více jak osm let. Působil jako režisér pro celosvětové turné australské kapely It’s A Kinda Magic v USA, dále jako hudební a technický koordinátor pro hudební společnost města Montreux ve Švýcarsku, kde byl také se svou kapelou pozván od kanceláře skupiny Queen, aby zahrál na vzpomínkové akci pro Freddie Mercuryho.Spolupracoval se symfonickým orchestrem „Police Symphony Orchestra“. Dále učinkoval na turné po Jihoafrické republice na přelomu roku 2015/2016. Je vybírán filmových vedlejších rolí . Vedlejší roli ztvárnil ve francouzském dokumentu Notr espion chez Hitler jako voják SS, dále jako mladý němec v 10. dílu českého seriálu První Republika II, mohli jste ho zahlédnout v české komedii Babovřesky 3 a aktuálně spolupracoval na hollywoodském filmu, který se natáčí ve Velké Británii.


NATÁČENÍ FILMU CASTING NA LÁSKU

Režisér : Eva Toulová

Kamera : Pavel Mědílek


Kromě fotografování portrétů, rodin a dětí se podílím i na různých projektech – mezi ně patří např. : Charitativní kalendář pro Handicap centrum Srdce, o.p.s. (ve spolupráci s Oddělením služební hypologie Krajského ředitelství  policie hlavního města Prahy a mimo jiné i s Monikou Leovou); DAF NAPA TRUCK s.r.o.; Svatební salón Popelka Dvůr Králové n/L,; Plicie ČR – Odbor dopravy chráněných osob …